Головна » Статті » Ed Era

Англійська мова

Навчальні матеріали для вчителів початкових класів до використання в навчально-виховному процесі відповідно оновлених програм

Вступне слово

https://youtu.be/RHc403A47WI

У відео Тетяна Бєляєва зазначила, що модель викладання англійської мови та роль учителя на уроці поступово має бути змінена. Від учителецентризму переходимо до учнецентризму, обираємо такі моделі проведення уроків, щоб учні більше працювали, а вчитель грав роль старшого помічника та координатора.

Ключові зміни

https://youtu.be/D0Xrw5FTN1I

Розгляд ключових змін в оновленій програмі: запровадження ввідного усного курсу, спрощення вимог до письма, скорочення обсягів висловлювання, уточнення вимог до фонетичної лінгвістичної компетенції та ін.

Усний курс

https://youtu.be/5ivmbhtFEIY

Поради під час подання усного курсу. Використання ляльки як “носія” англійської мови для наочності. Лялька має спілкуватися лише англійською і допомагати вчителю та учням урізноманітнювати уроки. Розгляд скорочень обсягів письма у першому класі.

Фонетичний фокус

https://youtu.be/VRh6cCkiAw4

Розгляд вимог до фонетичної компетенції в оновленій програмі та розширених тем спілкування.

Письмо

https://youtu.be/rYQXkEE5YdU

Опис скорочених обсягів письма в оновленій програмі. Методика використання діалогів та поради під час проведення рухливих ігор на уроках англійської мови.

Міні-проекти

https://youtu.be/Sn94G9RKJa8

Розгляд ще одного цікавого способу вивчення англійської – створення проектів. Це можуть бути як складніші проекти, так і прості, на кшталт створення англомовних плакатів. На відео детально пояснюється, як проводити проектну діяльність та даються корисні поради вчителям, як зробити проект максимально корисним для засвоєння англійської мови.

Категорія: Ed Era | Додав: Rybina (03.01.2019)
Переглядів: 159 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar