Головна » Статті » Ed Era

Літературне читання

Навчальні матеріали для вчителів початкових класів до використання в навчально-виховному процесі відповідно оновлених програм

Вступне слово

https://youtu.be/jbEtxCKggJI

Відеозвернення авторки дитячих книжок та арт-менеджерки – Тетяни Стус (Щербаченко) до вчителів. Пояснюється, яким чином вчителі можуть комунікувати з сучасними авторами та що таке нова Хрестоматія.

Тетяна Стус (Щербаченко)

https://youtu.be/Ub5I1u538rA

Відеозвернення авторки дитячих книжок та арт-менеджерки. Тетяна – керівниця проекту промоції дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги», експерт та співзасновниця рейтингу видань для дітей та підлітків «Рейтинг критика», член журі премій та рейтингів у галузі дитячої літератури («Джури», «Коронація слова», «Книжка року», «Великий їжак» та ін.). Авторка програм-інтенсивів з літературної освіти для дітей та підлітків.

Катерина Бабкіна

https://youtu.be/qMSfUi_4HZk

Відеозвернення української письменниці, сценариста, драматурга. Тексти Катерини перекладені польською, німецькою, англійською, шведською, французькою, румунською, чеською та російською мовами, а у 2013 році її роман «Соня» було включено у список «Книги року BBC». Авторка коротких метрів, які отримують визнання і нагороди, поетичних збірок та повістей, про які чув ледь не кожний українець, наразі звертається до вчителів, учнів та їхніх батьків. Скористайтеся цією можливістю у своїх класах, покажіть діткам тих, чиї твори вони вивчають і, звичайно, розповсюджуйте!

Іван Андрусяк

https://youtu.be/fCb5FLt1nlU

Відеозвернення поета, дитячого письменника, прозаїка, літературного критика та перекладача. Лауреат першої премії конкурсу творів для дітей «Золотий Лелека» (2008), міжнародної премії «Corona Carpatica» (2010). Повість Івана Андрусяка «Вісім днів із життя Бурундука» увійшла до престижного щорічного каталогу найкращих дитячих видань світу «Білі ворони 2013» (White Ravens 2013). Лауреат Корнійчуковської премії 2016 року – першої премії в номінації «Поезія для дітей» – за збірку «Лякація»

Анатолій Качан

https://youtu.be/yu-ecUvYvik

Відеозвернення автора 17 книжок для дітей, випущено понад 700 тисяч примірників. Публікації в зарубіжних виданнях, пісні, написані у співавторстві з відомими українськими композиторами, численні статті та інтерв'ю. Здобутки цієї людини мають відображення в його очах, тож дивіться.

Оксана Кротюк

https://youtu.be/wvCr9Cc6J3M

Відеозвернення української дитячої письменниці. Оксана – членом Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України. Лауреат літературного конкурсу «Рукомесло» (2009).

Галина Ткачук

https://youtu.be/NW7Y2GVlpcU

Відеозвернення письменниці та літературознавиця. Володарка великої кількості нагород та премій за свої твори. Перша премія Всеукраїнського конкурсу на найкращі твори для дітей «Золотий лелека» за повість «Вікно до собаки», премія книжкового рейтингу «ЛітАкцент року» у номінації «Проза й поезія для дітей», ТОП-6 найкращих видань для дітей від порталу БараБука, Топ-10 найкращих книжок за «Рейтингом критика», це далеко не весь список.

Олександр Дерманський

https://youtu.be/OSbHwzqGBk0

Відеозвернення українського дитячого письменника, поета, члена Національної спілки письменників України та дипломанта Міжнародної асамблеї фантастів «Портал».

Олеся Мамчич

https://youtu.be/RXL5yO-BMZQ

Відеозвернення авторки чотирьох поетичних збірок та книжки для діточок «А на нас упав ананас». Її тексти перекладені англійською, польською, німецькою, білоруською, російською, литовською, латиською, мовами та івритом, публікувалися в літературних часописах Литви, Латвії, Білорусі, Росії, Іраїлю.

Валентина Вздульська

https://youtu.be/ZJrmdFb65vo

Відеозвернення дитячої письменниці, автори повістей «Вертихвіст», «Різдво для Ніни», книжки-картинки «Подорож листа» та ін. Співзасновниця блогу про сучасну дитячу літературу «Казкарка» та «Рейтингу критика: найкращі дитячі та підліткові книжки року».

Олександра Кочубей

https://youtu.be/pD0yn56bj8w

Відеозвернення дитячої письменниці, яка написала та проілюструвала повість «Сім нескладух Говорухи» та перемогла у конкурсі «Напишіть промене книжку» від видавництва «Фонтан казок».

Леся Воронина

https://youtu.be/95QOsQ3PPwg

Відеозвернення української письменниці, перекладачки. Леся Воронина – членом Спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Серед останніх відзнак зазначимо, що Леся лауреат конкурсу «Книжка року Бі-бі-сі» (2008), першої премії Національного конкурсу «Найкраща книга України 2009», за книжку «Сни Ганса-Християна». Дипломант Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв і п'єс «Коронація слова — 2010» за роман «У пошуках Оґопоґо». Переможець конкурсу «Дитяча книга року ВВС» (2012).

Лариса Денисенко

https://youtu.be/A8gGuxcOLvQ

Відеозвернення української письменниці, адвокатки, правозахисниці та телеведучої. Книга «Танці в масках» посіла 1-е місце у рейтингу Найкраща українська книга в жанрі белетристика журналу Кореспондент за 2007 рік. Авторка понад 10 книжок.

Категорія: Ed Era | Додав: Rybina (03.01.2019)
Переглядів: 170 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar