Головна » Статті » Ed Era

Українська мова

Навчальні матеріали для вчителів початкових класів до використання в навчально-виховному процесі відповідно оновлених програм

Українська мова

Вступне слово

https://youtu.be/BDDzTaJtc1E

У відео зазначається про необхідність змін у сучасній системі освіти, що пояснює директор НВК “Новопечерська школа” Ірена Корбабіч-Путко

Технологія «Сторітелінг»

https://youtu.be/K2YVwU9B6L4

Розгляд методики сторітелінгу, за допомоги якої учень вчиться формулювати свої думки та розповідати про себе. Використання вчителем такої методики - гарний привід для учня описати свої вчинки та почуття, проаналізувати власні дії, оцінити наслідки та зробити висновки на майбутнє. “Сторітелінг успішно використовують у бізнесі для просування брендів та товарів на ринку. В 2006 році ця технологія була визнана бізнес ідеєю року. Молодші школярі надзвичано люблять слухати та розповідати про себе історії. Та чи вміють вони їх писати? Зробіть крок на зустріч життю та заохотьте дітей писати історії про те, що трапилось з ними, або з тими, хто поруч!”, - звернулася до вчителів початкової школи Інна Большакова.

Стратегія розвитку критичного мислення «РАФТ»

https://youtu.be/3gMIhCPJDuE

Розгляд методики “Рафт (RAFT)”, назва якої розшифровується як роль, аудиторія, формат, тема. Основне завдання учня в рамках цієї діяльності - висловити, описати та розповісти основні міркування на задану тему з точки зору певного обраного персонажа, вживаючись у роль. При цьому учень має врахувати особливості аудиторії, до якої він звертається та обрати потрібний формат тексту. У відео Інна Большакова на прикладах пояснює, як вчитель може використати таку методику в класі та які інструменти використовувати для кращої організації цієї діяльності.

Стратегія розвитку критичного мислення «Кубування»

https://youtu.be/b6fWNRvk9AA

Розгляд суті методики кубування – допомогти учню створювати повноцінні тексти описи або тексти міркування. Також цю методику використовують для обговорення з учнями різних тем, які вони вже знають, для виявлення так званих “темних місць”. Для того, щоб використовувати цю методику знадобиться куб, який можна виготовити самостійно з цупкого паперу, тканини, або інших матеріалів. На кожній грані фігури написано вказівки, які повинен використовувати учень розмірковуючи про певну тему. Це повинно допомогти школярам комплексно осмислювати та описувати тему, яку вони вивчають.

«Щоденні 5» (Письмо для себе)

https://youtu.be/4BE3CBIsbeo

У відео демонструється основне завдання методики «Щоденні 5» (Письмо для себе) – розвивати у дітей бажання письмово викладати власні думки. “Письмо для себе – це письмо у вільній формі, без зосередження на правилах і структурі. Цей вид діяльності як гра без жорстких правил, що спонукає до творчості, появи нових ідей та самовираження”, - зазначає Марина Пристінська.

«Щоденні 5» (Робота зі словами)

https://youtu.be/HVvvWPPKCk8

Надання порад в роботі зі словами за сучасною методикою «Daily5» - систематична щоденна робота: 5 діяльностей, які всі діти класу виконують впродовж 20 хвилин. Щоденна робота зі словами – це щоденна діяльність, яка орієнтована на правильне написання слів та обов’язкове їх тлумачення.

 

 
Категорія: Ed Era | Додав: Rybina (03.01.2019)
Переглядів: 162 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar